Agata Majecka awansowała na stanowisko Chief Digital Officer w ZenithOptimedia Group.

Będzie odpowiadała za integrację działań z zakresu digital realizowanych we wszystkich agencjach grupy: Zenith, Optimedia, Performics i Newcast.

Chief Digital Officer to nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy. Jednocześnie Majecka pozostaje dyrektorem zarządzającym Performics i Newcast.

W nowej roli Agata Majecka będzie umacniała i rozwijała kompetencje digitalowe oraz ofertę grupy w tym obszarze. Merytorycznie będą do niej raportować zespoły digitalowe Zenith i Optimedia, koordynowane przez Michała Tarantę (Head of Digital Zenith) i Kamila Getkę (Optimedia Digital Coordinator), co zapewni optymalne wykorzystanie zasobów, wymianę wiedzy i rozwój kompetencji, oraz szersze wykorzystanie rozwiązań i produktów oferowanych przez Performics i Newcast.

Agata Majecka jest od 10 lat związana z digital media. Od 2008 roku pracuje w ZenithOptimedia Group. W 2011 roku wprowadzała na polski rynek brand Performics, w którym od tego czasu zarządza zespołem oferującym kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych i rozwiązań efektywnościowych opartych na zaawansowanej analityce. Od 2014 roku jest również dyrektorem zarządzającym Newcast – agencji odpowiadającej za realizację strategii kreatywnych i projektów niestandardowych.

Powiązane aktualności