Iwona Jaśkiewicz-Kundera awansowała na stanowisko Chief Buying Officer. Jej zastępcą został Krzysztof Szumski, który awansował na stanowisko Deputy Buying Director.

Iwona Jaśkiewicz-Kundera jest związana z branżą mediową od 1999 roku. Swoją karierę zawodową zaczynała w Optimedia, w dziale zakupu prasy. Od 12 lat kieruje zespołem buyingu i odpowiada za negocjacje z mediami z ramienia ZenithOptimedia w ramach grupy negocjacyjnej VivaKi. Jednocześnie jest członkiem zarządu ZenithOptimedia Group i prokurentem spółki. Wraz z awansem poszerzy swój zakres odpowiedzialności i będzie większym stopniu zaangażowana w zarządzanie firmą oraz podejmowanie decyzji dotyczących funkcjonowania spółki i jej przyszłości.

W negocjacjach w imieniu ZenithOptimedia Group i VivaKi będą ją wspierać dwaj zastępcy: Krzysztof Szumski, Deputy Buying Director odpowiedzialny za negocjacje i zakup TV i VOD, i Krzysztof Kulesz, Deputy Buying Director odpowiedzialny za negocjacje oraz zakup mediów non TV (pełni tę funkcję od lipca 2013).

Krzysztof Szumski  ma 14-letnie doświadczenie w branży. Z ZenithOptimedia Group jest związany od 9 lat. Odpowiada za negocjacje i zakup TV i VOD. Na obecne stanowisko awansował z funkcji Media Buying Managera.

Powiązane aktualności