PGE Polska Grupa Energetyczna odwiedza latem najpopularniejsze kurorty zapewniając energię urlopowiczom wypoczywającym nad polskim morzem.

W ramach akcji „Energetyczne Wakacje z PGE” PGE tworzy w nadmorskich miejscowościach specjalne strefy aktywnego wypoczynku, w których każdy może naładować się pozytywną energią i spożytkować ją korzystając z licznych atrakcji. Na odwiedzających miasteczko PGE czekają m.in.: strefa mocy fit, w której odbywają się zajęcia fitness (stretching, zumba, taniec, joga i in.), strefa zdrowia i energii, gdzie można skorzystać z porad trenerów i dietetyków na temat aktywności i zdrowego odżywiania, strefa dziecięcej energii z animacjami i zabawami dla najmłodszych oraz strefa kultury, w której organizowane są m.in. pokazy filmowe. Wszyscy chętni mogą również pod okiem profesjonalnego trenera przygotować się do letniego biegu PGE On The Run na dystansie 5 km, który odbywa się w każdą sobotę. Ponadto, plażowiczów czekają spotkania z ludźmi sportu i znanymi ze szklanego ekranu gwiazd, m.in. z Maciejem Musiałem, Katarzyną Burzyńską, Karoliną Malinowską i Adą Fijał.

PGE zapewnia pozytywną energię przez całe wakacje, co tydzień w innym nadmorskim mieście: Gdańsku, Karwi, Juracie, Jastarni, Dębkach, Władysławowie, Darłówku, Ustroniu Morskim i Kołobrzegu. W każdym z tych miast specjalne strefy PGE będą dostępne dla wszystkich chętnych przez cały tydzień.

Relacje na żywo ze stref aktywnego wypoczynku PGE można oglądać na antenie TVP 2 w wakacyjnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie”. Dodatkowo, w sobotnie popołudnia TVP 2 emituje krótki program podsumowujący cały tydzień w nadmorskich miasteczkach PGE.

Pełny kalendarz wydarzeń, opis atrakcji dostępnych w strefach aktywnego wypoczynku PGE oraz foto- i videorelacje można znaleźć na stronie www.latozpge.tvp.pl.

Za realizację akcji i kampanię promującą „Energetyczne Wakacje z PGE” odpowiadają należące do ZenithOptimedia Group: Optimedia (koordynacja akcji oraz planowanie i zakup mediów) i Newcast (współpraca z TVP). Za organizację stref aktywnego wypoczynku odpowiada agencja eventowa Youngers.

Powiązane aktualności