Zapewniamy naszym pracownikom szereg możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Chcesz wyjechać na drugi koniec świata i sprawdzić jak się tam żyje i pracuje? Dzięki programom You-Xplore, You-Xchange i You-Xpand, nasi pracownicy mają możliwość faktycznego doświadczenia, jak wygląda codzienna praca i życie kolegów z innych biur Zenith na świecie.

Chcesz zostać reporterem na dużej, międzynarodowej konferencji? Nasz Program dla Reporterów daje pracownikom Zenith możliwość tworzenia treści multimedialnych podczas dużych festiwali reklamowych, takich jak Cannes Lions, dmexco i CES.

 

Po 10 latach pracy w innej agencji szukałem możliwości dalszego rozwoju zawodowego w dużej organizacji nastawionej na evidence based marketing. Dlatego wybrałem Zenith. I był to bardzo dobry wybór – Zenith łączy w sobie kreatywność, elastyczność, przyjacielską atmosferę i ogromny potencjał badawczo-analityczny.

 

Marcin Gryko, Account Director

Jeśli wyróżniasz się wynikami pracy, możesz zostać jednym ze szczęśliwców, którzy wezmą udział w ekskluzywnym programie Trailblazer, rozwijającym kompetencje biznesowe.

Może jesteś jednym z naszych przyszłych liderów? Jeśli dostaniesz zaproszenie do Next Generation Board, będziesz wraz z zespołami lokalnych, regionalnych i globalnych liderów pracować nad wdrażaniem w życie nowatorskich pomysłów i rozwiązań.

To tylko wybrane przykłady programów rozwojowych i szkoleń, oferowanych pracownikom Zenith.

 

Jeszcze jako student chciałem pracować w Zenith – wiedziałem jaka to firma i chciałem być jej częścią. Kiedy 8 lat temu zaczynałem pracę jako asystent, nie przyszło mi nawet do głowy, że można tutaj tak szybko się rozwijać. Dziś odpowiadam za dział strategii i budowanie strategii komunikacyjnych marek. Pracuję z ludźmi, którzy inspirują mnie do uczenia się nowych rzeczy i ciągłego rozwoju. Robię to co lubię i nie mogę się doczekać tego, co przyniesie przyszłość.

Seastian Szysz, Strategy Director

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy.

Witamy na stronie Zenith. Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności.

x