Electrolux już drugi raz rusza w wakacyjną trasę wraz z „Projektem Plaża” TVN, by przybliżać miłośnikom smacznej, zdrowej kuchni możliwości i zalety piekarników z funkcją pary.

Podczas tegorocznych wakacji w wybranych – głównie nadmorskich –  miejscowościach plażowicze będą mogli uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych przez Electrolux. Warsztaty poprowadzą popularni szefowie kuchni: Karina Zuchora, finalistka programu „MasterChef” oraz Marek Ignaciuk, szef kuchni w Food Trucku Electrolux. Odkryją oni przed uczestnikami warsztatów tajniki przygotowywania prostych, a jednocześnie nowoczesnych i pełnych smaku potraw, które powstaną na oczach widzów w mobilnej kuchni Electrolux, wyposażonej w piekarniki z funkcją pary i inne urządzenia AGD tej marki.

Ponadto, w każdej miejscowości strefę kulinarną Electrolux odwiedzi gość specjalny – znany szef kuchni lub bloger kulinarny, który poprowadzi autorskie warsztaty kulinarne. Wśród gości znajdą się między innymi: Jakub Kuroń, Paweł Wałęsa, Martin Gimenez Castro, Paulina Hofman, Krystian Szidel, i Agata Jędraszczak.

„Projekt Plaża” i strefa Electrolux pojawią się w Dziwnowie (8-10 lipca), Kołobrzegu (15-17 lipca), Mielnie (22-24 lipca), Darłowie (29-31 lipca), Ustce (5-7 sierpnia), Władysławowie (12-14 sierpnia) i Olsztynie (19-21 sierpnia).

Za realizację projektu dla marki Electrolux i relacje ze strefy kulinarnej Electrolux w programach „Dzień Dobry Wakacje” oraz „Co za Tydzień” na antenie TVN odpowiada Newcast. Producentem wykonawczym strefy Electrolux w ramach „Projektu Plaża” jest agencja VOC Events.

Powiązane aktualności