Zenith, agencja mediowa należąca do Publicis Groupe, rozpoczęła współpracę z firmą pożyczkową Aventus Group Sp. z o.o.. Agencja została wybrana w drodze przetargu. Zenith od tego momentu odpowiadaza strategię komunikacji i planowanie kampanii telewizyjnych dla marki SMART Pożyczka, należącej do Spółki.  

W ramach współpracy do obowiązków Zenith należy planowanie oraz realizacja kampanii telewizyjnych. Pierwsza wspólna kampania dotycząca SMART Pożyczki wystartowała 15 listopada 2021 roku. 

Naszym celem było nawiązanie współpracy z agencją mediową, która zaoferuje atrakcyjne warunki cenowe zakupu czasu antenowego w stacjach TV, przy jednoczesnym zapewnieniu dotarcia do jak najszerszej grupy docelowej naszych potencjalnych Klientów. Zenith poczytujemy jako Partnera z szerokim doświadczeniem na rynku planowania i zakupu mediów, z bogatym zapleczem analitycznym i gronem ekspertów. Obecnie z Agencją chcemy się skupić na budowaniu i promowaniu naszej marki Smart Pożyczka w Telewizji, ale rozważamy rozszerzenie współpracy na kolejne media i inne nasze marki. Liczymy na owocną i długa współpracę – mówi Edyta Olędzka, Dyrektor Marketingu Aventus Group Sp. z o.o. 

Grupa Avetus pośredniczy w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych na rynku polskim od 2012 roku, w ramach 6 serwisów: SMART Pożyczka, Pożyczka Plus,  Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka, i RataNaPlus. Jest jednym z liderów na rynku finansów pozabankowych oferowanych on-line.  

Powiązane aktualności